€ / EUR
Vyberte menu
€ / EUR

Kč / CZK

Paropriepustná fólia - fasádna

AKCIA

30% zľava na fólie DIFFLEX

25% zľava na fólie TYVEK

TYP:
Fólie
rozmer:
TRASPIRWAND HT110 1,5x50na objednávku 102.300
TRANSPIR EVO UV210TT1 406.100
Tyvek® UV Facade + Tapena objednávku 338.000
DIFFLEX Thermo Fassade10 247.000
DIFFLEX Thermo Fassade - metrážskladom 6.000
Výrobca: HOLZTECHNIC
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: FFO
Dostupnosť: skladom 11 ks
5 bez DPH
6 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Fólie na odvetrané fasády

TRASPIR WAND 110 – (biela fólia) Vysoko priedušná membrána je navrhnutá tak, aby optimalizovala nepriepustnosť vetra obmedzením bezpodmienečného prechodu vzduchu, aby chránila konštrukciu pred vstupom studeného prievanu v zime alebo horúcim prievanom v lete. Je určená na uzatvorené debnenie, je UV stabilná 3 mesiace!

Certifikovaný SINTEF pre zvýšené zabezpečenie kvality a francúzskym CSTB v triede R1 , pozostáva z mikroporéznej fólie a polypropylénových ochranných vrstiev. TRASPIR 110 je možné aplikovať na vonkajšie aj vnútorné strany stien a striech. Je k dispozícii aj v 3-metrovej verzii pre ešte rýchlejšie časy inštalácie.

KOMPOZÍCIA: Horná vrstva z netkanej textílie (PP) / Prostredná vrstva z priedušného filmu (PP) / Spodná vrstva z netkanej textílie (PP)
Rozmer: 1,5 x 50 m, 75m2
Hmotnosť na jednotku plochy: 112g/m2
Prevod vodnej pary (Sd): 0,02m

  Technický list

TRASPIR EVO UV 210TT – (čistá čierna fólia) je vysoko priedušná monolitická membrána vyznačujúca sa výnimočnou odolnosťou voči UV žiareniu a vynikajúcimi vlastnosťami spomaľujúcimi horenie.
Skladá sa z monolitickej fólie v akrylovej zmesi nanesenej na polyesterovej výstuži a je určená na aplikáciu na vonkajšiu stranu stien.

STÁLA STABILITA UV: Nekonečná odolnosť proti UV žiareniu s expozíciou s otvorenými spojmi až do šírky 50mm a maximálne 40%  odkrytého povrchu.

SKVELÝ ESTETICKÝ EFEKT: Vďaka gramáži apolyakrylovátej zmesy má produkt vysokú tepelnú a rozmerovú stabilitu, vlastnosť, ktorá zabraňuje vypuknutiu behom montáže. Konečný estetický výsledok je zaistený použitím FRONT BAND UV 210, vyrobeného s rovnakým podkladom, ktorý je možný zameniť za membránu.

VÝHODY:  - tvarovo stála s integrovanými lepiacimi páskami
                   - je možné vytvoriť nesúvislé poťahy ventilovaných fasád so špárami do šírky 5cm
                   - polyethylénová výstuž poskytuje štruktúru rámu, aby sa zabránilo vypuknutiu pri montáži a k uľahčeniu montáže.

Rozmer: 1,5 x 50 m, 75m2
Hmotnosť na jednotku plochy: 210g/m2
Prevod vodnej pary (Sd): 0,04m

Technický list

 

Tyvek® UV Facade s páskou - (čistá čierna fólia) je určená pre uzavrené, čiastočne otvorené a otvorené fasády, ide o fasádnu membránu na báze polyesteru, ktorá zaisťuje priedušnosť, odolnosť proti vetru obvodového plášťa a významne prispieva k dokonalej funkcii tepelnej izolácie. Vhodné pre novostavby i rekonštrukcie.

Unikátná vysoko difúzna kontaktná poistne hydroizolačná membrána so zvýšenou odolnosťou proti UV žiareniu. Jedná sa o špeciálny produkt na prevetrávané fasády s otvorenými spojmi od popredného svetového výrobcu. Nadštandartná hrúbka funkčnej vrstvy 220µm laminovaná ďalšou vrstvou spunbondu Vám prináša skutočnú istotu pre tie najnáročnejšie aplikácie. Zaisťuje optimálnu ochranu izolácie a konštrukcie v stavbách s otvorenými alebo vetranými fasádami pred slnečným svetlom, vetrom a vodou po dobu až 50 rokov.
Aplikacia: Položenie priamo na rám, medzi ktorým je tep. izolácia alebo na debnenie. Pokladá sa čiernou stranou smerom do exteriéru.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI:Tyvek® UV Facade

 • Fasádna fólia na báze polyesteru spoľahlivá ochrana proti dažďu, vetru a nečistotám pre čiastočne otvorené a otvorené fasády
 • UV stabilná
 • Teplotná stabilita do + 100 °C
 • Difúzne otvorená a tvarovo stála s integrovanými lepiacimi páskami
 • Plošná hmotnosť: 195g/m2
 • Odolnosť voči prenikaniu vody po starnutí: W1
 • Odolnosť voči UV žiareniu: dlhodobá
 • Rozmery: 1,5m x 50m s integrovanou páskou, (balenie 75m2)

       Technický list     Produktový list

 

DIFFLEX THERMO FASSADE (čistá čierna fólia) je určená pre uzavrené, čiastočne otvorené a otvorené fasády, ide o fasádnu membránu na báze polyesteru, ktorá zaisťuje priedušnosť, odolnosť proti vetru obvodového plášťa a významne prispieva k dokonalej funkcii tepelnej izolácie. Vhodné pre novostavby i rekonštrukcie.

Ide o dômyselný kompozit, ktorý sa skladá z dvoch vrstiev vode odpudivého polyesteru a vnútornej monolitickej funkčnej membrány. DIFFLEX THERMO FASSADE môže byť položená priamo na tepelnú izoláciu či drevené debnenie. Pre čiastočne otvorené a otvorené fasádne systémy.

V prípade požiadavok je doporučené vodotesné obojstranné lepenie.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI: DIFFLEX Thermo Fassade 160/1,5/50m kontaktná membrána pre vetranú fasádu

 • Fasádna fólia na báze polyesteru spoľahlivá ochrana proti dažďu, vetru a nečistotám pre čiastočne otvorené a otvorené fasády
 • UV stabilná
 • Teplotná stabilita do + 150 °C
 • Difúzne otvorená a tvarovo stála s integrovanými lepiacimi páskami
 • Plošná hmotnosť: 180g/m2
 • Odolnosť voči prenikaniu vody po starnutí: W1
 • Odolnosť voči UV žiareniu: dlhodobá
 • Rozmery: 1,5m x 50m s integrovanou páskou, (balenie 75m2)

          Technický list

DIFFLEX THERMO FASSADE - metráž

Predaj fólie na metre. Fólia má šírku 1,5m a je možné predávať dĺžky v metroch. Celková plocha fólie potom bude 1,5 krát počet objednaných metrov. Cena za 1,5m2 je 6,00€ s DPH. (1m2 je 4,00€ s DPH)